domovská stránka


  škola


  nástěnka


  předměty


  školní družina


  školní jídelna


  projekty


  z našeho archivu


naši žáci soutěží







každý rok se žáci naší školy zúčastňují různých literárních, odborných a vědomostních soutěží

a zde pro Vás máme vystaveny výsledky soutěží aneb podívejte se, jak naši žáci umí



přehled soutěžních úspěchů

[ zpět ]


biologická olympiáda v UH

uveřejněno 14. dubna 2018


Ve čtvrtek 12.4.2018 se v Uherském Hradišti konalo okresní kolo biologické olympiády kategorie D
naši školu reprezentovaly žákyně 6.B třídy, Markéta Hrdinová a Eliška Elsnerová.
Markéta Hrdinová obsadila 4. místo z 44 zúčastněných žáků.
g r a t u l u j e m e

[ zpět ]



recitační soutěž - školní kolo

uveřejněno 5. března 2018


I. kategorie (2. a 3. třída)


pořadí soutěžící
  1. místo Matouš Marek Malůšek
  2. místo Andrea Píšťková
  3. místo Anna Mitáčková
Jan Kadlček


II. kategorie (4. a 5. třída)


pořadí soutěžící
  1. místo Lucie Kadlčková
  2. místo Liliana Omelková
  3. místo Karolína Bojková
Samuel Prajza


III. kategorie (6. a 7. třída)


pořadí soutěžící
  1. místo Natálie Páčová
  2. místo Esti Sochorcová
  3. místo Markéta Hrdinová


IV. kategorie (8. a 9. třída)


pořadí soutěžící
  1. místo Terezie Križalkovičová
  2. místo Antonín Holec
  3. místo Monika Druckműllerová


g r a t u l u j e m e

[ zpět ]



olympiáda v anglickém jazyce

uveřejněno 10. února 2018


kategorie 6. a 7. třída


pořadí soutěžící třída skóre-test skóre-úst celkem
  1. SOCHORCOVÁ Esti 7.A 21 27 48
  2. SVADBÍKOVÁ Ema 6.B 22 21 43
  3. KOMÁREK Matěj 7.B 24,5 18 42,5
  4. OROS Rebeca 7.A 20,5 21 41,5
  5. HRDINOVÁ Markéta 6.B 20 21 41
  6. KADLČEK Ondřej 7.A 21 18 39
  7. ŽŮREK Sebastián 7.B 20,5 18 38,5
  8. - 9. SOVIŠ David 7.A 20,5 15 35,5
KŘIŽAN Tadeáš 7.B
  10. ŠIMČÍKOVÁ Nikola 7.A 20 15 35


kategorie 8. a 9. třída


pořadí soutěžící třída skóre-test skóre-úst celkem
  1. HOLEC Antonín 9.A 24 27 51
  2. ŽŮRKOVÁ Natálie 9.A 24 24 48
  3.- 4. KRIŽALKOVIČOVÁ Tereza 9.A 24 21 45
ŠEVČÍK Martin 8.B 21 24
  5. HÁJÍČKOVÁ Zuzana 9.A 24 19 43
  6.- 7. PUČÍKOVÁ Pavlína 9.8 24 18 42
ILÍKOVÁ Barbora 8.A 21 21
  8. MANDÍK Dalibor 8.A 14 21 35
  9. KADLČKOVÁ Tereza 8.B 16 18 34
  10. NEMRAVOVÁ Tereza 8.A 11 18 29




okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

uveřejněno 29. června 2017


kategorie 6. a 7. třída


pořadí jména soutěžících počet účastníků
  1. Esti Sochorcová 6.A 18


okresní kolo je nejvyšším kolem v dané soutěži



g r a t u l u j e m e



[ zpět ]

Nemšová - recitace v anglickém jazyce

uveřejněno 2. června 2017


kategorie 3. a 4. třída


pořadí jména soutěžících
  1. Samuel Prajza
  2. Liliana Omelková
  3. Melánie Juřeníková


kategorie 5. a 6. třída


pořadí jména soutěžících
  2. Natálie Páčová
  3. David Zlínský


g r a t u l u j e m e



nejkrásnější velikonoční obrázek s anglickým přáním

uveřejněno 25. dubna 2017


evropská velikonoční soutěž


umístění jméno soutěžícího třída
  1. Melánie Juřeníková   4.A
  3. Benedikta Kočí   4.B
  čestné uznání Darina Hájíčková   4.A
Veronika Mátlová   4.B


g r a t u l u j e m e



eurorebus 2017

uveřejněno 12. dubna 2017


krajské kolo


třída jména soutěžících
  7.A D.Mandík, T.Nemravová, N. Bachanová
  7.B M.Ševčík, M.Polách, A.Blešová
  8.A N.Žůrková, T.Križalkovičová, O.Konečný
  8.B M.Pavlík, P.Pučíková , K.Šimčíková
  9.B N.Daňková, V.Daňková, A. Pfeiferová


g r a t u l u j e m e



recitační soutěž

uveřejněno 27. února 2017


školní kolo


pořadí jméno žáka třída kategorie
  1. Samuel Prajza 3.A   2. a 3. ročník
  2. Tereza Jelénková 3.B
  3. Emily Sochorcová 2.B


pořadí jméno žáka třída kategorie
  1. Lucie Kadlčková 4.B   4. a 5. ročník
  2. Josef Jelének 5.A
  3. Patricii Burdové 5.B


pořadí jméno žáka kategorie
  1. Esti Sochorová   6. a 7. ročník
  2. Nikola Bachanová
  3. Tereza Nemravová


pořadí jméno žáka kategorie
  1. Antonín Holec   8. a 9. ročník


g r a t u l u j e m e



[ zpět ]

Copyright © 2006-2018 Základní škola Hluk