domovská stránka


  škola


  nástěnka


  předměty


  školní družina


  školní jídelna


  projekty


  z našeho archivu


naši žáci soutěží

každý rok se žáci naší školy zúčastňují sportovních soutěží, turnajů, klání a měření svých výkonů...

zde vám přinášíme výsledky těch nejlepších

[ zpět ]




okresním finále atletické soutěže Pohár rozhlasu

květen 2018

V okresním finále atletické soutěže Pohár rozhlasu, 11.5.2018 v Uh.Hradišti startovalo 10-11 družstev.



družstva

pořadí disciplína
4. starší chlapci
5. starší děvčata
6. mladší chlapci
7. mladší děvčata



jednotlivci

pořadí soutěžící třída disciplíny
2. Aleš Hrubý 9.B skok daleký
2. Adam Penk 9.B vrh koulí
4. Filip Krpal 9.B skok vysoký
4. Lucie Kučerová 6.A skok vysoký
5. Lucie Hertlová 7.A skok vysoký


g r a t u l u j e m e

[ zpět ]




okresní finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

duben 2018

Žáci soutěžili v pětiboji - trojskok z místa, hod plným míčem přes hlavu, přeskoky švihadla, kliky
1000m nebo driblink s basketbalovým míčem.



pořadí disciplína soutěžící třída
3. jednotlivci Lukáš Soviš 7.A
5. družstva ZŠ Hluk  


g r a t u l u j e m e

[ zpět ]




školní halová olympiáda prvního stupně

březen 2018

Žáci soutěžili v disciplínách běh na 30m, skok z místa, hod kriketovým míčkem, vytrvalostní běh a štafeta.
Každý, kdo se umístil do třetího místa získal pro svou třídu body do závěrečného hodnocení.



běh na 30metrů


1. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Gabriela Šobáňová 1.B 5,8
2. Valerie Hájková 1.A 6,4
3. Iveta Šantrůčková 1.A 6,5
4. Natálie Bobčíková 1.B 7,2


1. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Filip Hájek 1.A 5,6
2. Tomáš Minařík 1.A 5,9
3. Martin Bajer 1.B 6,1
4. Antonín Štefaník 1.B 6,5


2. a 3. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Tereza Omelková 2.A 5,7
2. Emily Sochorcová 3.B 5,9
Valerie Krhovská 3.A
3. Lucie Turčinková 3A 6,4


2. a 3. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. David Stašek 3.B 5,1
2. Jiří Dohnal 2.A 5,3
3. Marián Boček 3.A 5,6
4. Filip Blaha 3.B 5,6


4. a 5. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Kristýna Matoušková 5.A 4,9
2. Karolína Bojková 4.A 5,2
3. Sára Michalková 4.A 5,3
4. Vanesa Zlínská 4.B 5,9


4. a 5. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Matěj Pančík 5.A 4,8
2. Josef Křiváček 4.B 5,1
3. Dominik Omelka 5.B 5,2
4. Marek Dedek 4.B 5,4


skok do dálky z místa


1. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Gabriela Šobáňová 1.B 150
2. Diana Hapalová 1.A 129
3. Naďa Borýsková 1.A 124
4. Ela Škopíková 1.B 121


1. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Richard Janča 1.A 155
2. Jakub Nezhyba 1.B 153
Šimon Galo 1.B
3. Radim Malůš 1.A 140


2. a 3. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Marie Jelénková 3.A 190
2. Valerie Krhovská 3.A 157
3. Anna Mitáčková 2.B 148
4. Emily Sochorcová 3.B 139


2. a 3. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Daniel Dostál 3.B 180
2. David Boček 3.A 174
3. Jiří Dohnal 2.A 168
4. Adam Křápek 3.B 165


4. a 5. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Natálie Žůrová 5.A 203
2. Lucie Kadlčková 5.B 183
3. Sofie Laura Pavić 5.A 174
4. Kateřina Míšková 4.A 171


4. a 5. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Dainel Nemrava 5.A 205
2. Marek Dedek 4.B 181
3. Matouš Beníček 4.B 179
4. Jakub Křápek 5,B 177


hod kriketovým, míčkem


1. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Natálie Pupíková 1.B 10,7
2. Michaela Šobáňová 1.B 9,95
3. Beáta Prachařová 1.A 9,05
4. Tereza Mitáčková 1.A 8,64


1. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Daniel Podškubka 1.A 15,42
2. Martin Bajer 1.B 15,00
3. Antonín Štefaník 1.B 12,70
4. Benjamin Fonai 1.A 9,00


2. a 3. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Liliana Širůčková 3.B 15,20
2. Karolína Kočí 3.B 14,35
Veronika Koníčková 2.B
3. Karolína Šobáňová 3.A 12,60


2. a 3. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Marián Boček 3.A 33,50
2. David Stašek 3.B 28,40
3. Filip Blaha 3.B 28,20
4. David Boček 3.A 26,57


4. a 5. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Julie Pospíšková 5.B 27,45
2. Vanesa Zlínská 4.B 23,75
3. Darina Hájíčková 5,A 20,16
4. Kristýna Novotná 4.A 19,45


4. a 5. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Ondřej Križalkovič 5.A 35,60
2. Michal Podškubka 5.A 34,10
3. Adam Koníček 5.B 32,05
4. Matouš Beníček 4.B 27,20


vytrvalostní běh


1. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Gabriela Šobáňová 1.B 39,8
2. Valerie Hájková 1.A 40,04
3. Iveta Šantrůčková 1.A 40,09
4. Soňa Borýsková 1.A 42,5


1. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Filip Hájek 1.A 34,6
2. Tomáš Minařík 1.A 37,0
3. Antonín Štefaník 1.B 48,2
4. Martin Bajer 1.B 38,9


2. a 3. třídy - dívky

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Lucie Kadlčková 5.B 33,7
2. Kristýna Matoušková 5.A 33,8
3. Julie Pospíšková 5.B 34,8
4. Lucie Macháčková 4.B 35,7


2. a 3. třídy - hoši

pořadí jméno žáka třída výkon
1. Matěj Pančík 5.A 29,1
2. Martin Nemrava 5.B 29,2
3. Daniel Nemrava 5.A 29,3
4. Adam Koníček 5.B 31,4


štafeta


2. a 3. třídy - hoši

pořadí třída výkon
1. 3.B 1:07,16
2. 2.A 1:07,86
3. 3.A 1:08,70
4. 2.B 1:11,13


4. a 5. třídy - hoši

pořadí třída výkon
1. 5.A 1:01,09
5.B
2. 4.B 1:06,06
3. 4.A 1:07,51


g r a t u l u j e m e




hlucká laťka - skok vysoký

únor 2018

mladší dívky - 6. a 7. ročník

pořadí jméno žáka třída výsledek
1. Herlová Lucie 7.A 128 cm
2. Kučerová Lucie 6.A 125 cm
3. Hložková Sára 7.A 122 cm


mladší hoši - 6. a 7. ročník

pořadí jméno žáka třída výsledek
1. Polách Martin 7.B 131 cm
2. Nemrava Šimon 7.A 131 cm
3. Blaha Šimon 7.A 128 cm


starší dívky - 8. a 9. ročník

pořadí jméno žáka třída výsledek
1. Harantová Soňa 8.A 128 cm
2. Gálová Anna 9.A 128 cm
3. Pučíková Pavlína 9.B 128 cm


starší hoši - 8. a 9. ročník

pořadí jméno žáka třída výsledek
1. Krpal Filip 9.B 150 cm
2. Gál Tomáš 9.B 142 cm
3. Křapa Michal 8.A 142 cm

[ zpět ]




školní atletický pohár 2. stupně

říjen 2017

Žáci soutěžili v disciplínách běh na 60m, 600m a 800m, hod kriketovým míčkem, skok daleký, vrh koulí a štafeta.
Každý, kdo se umístil do třetího místa získal pro svou třídu body do závěrečného hodnocení.



kategorie 6. a 7. třídy


hod kriketovým míčkem - mladší chlapci

pořadí jméno žáka třída vzdálenost
1. Šimon Blaha 7.A 45,1
2. Filip Jozefák 7.B 43,9
3. Lukáš Soviš 7.A 42,7
4. Max Širůček 6.B 39,6
5. Martin Frühauf 7.A 34,8


hod kriketovým míčkem - mladší dívky

pořadí jméno žáka třída vzdálenost
1. Magdaléna Hanusová 6.A 24,1
2. Nikola Šimčíková 7.A 23,0
3. Lucie Kučerová 6.A 22,9
4. Nela Ševčíková 7.B 22,8
5. Sára Hložková 7.A 22,6



běh na 60m - mladší dívky

pořadí jméno žáka třída čas
1. Markéta Hrdinová 6.B 8,67
2. Lucie Hertlová 7.A 9,07
3. Esti Sochorcová 7.A 9,36
4. Magdaléna Hanusová 6.A 9,64
5. Rebeca Oros 7.A 9,89


běh na 60m - mladší chlapci

pořadí jméno žáka třída čas
1. Martin Polách 7.B 8,20
2. Filip Jozefák 7.B 8,43
3. Lukáš Soviš 7.A 8,80
4. Martin Pospíšek 7.A 9,20
5. Tomáš Řehák 7.B 9,45



běh na 600m - mladší dívky

pořadí jméno žáka třída čas
1. Esti Sochorcová 7.A 2:12,0
2. Sára Hložková 7.A 2:18,0
3. Magdaléna Hubáčková 6.A 2:22,0
4. Nela Ševčíková 7.B 2:28,0
5. Eliška Machová 6.A 2:31,0


běh na 600m - mladší chlapci

pořadí jméno žáka třída čas
1. David Matejka 7.B 1:56,0
2. Šimon Blaha 7.A 1:57,0
3. Šimon Nemrava 7.A 2:02,0
4. Vladislav Prajza 7.A 2:05,0
5. Pavel Frühauf 7.B 2:21,0


skok daleký - mladší dívky

pořadí jméno žáka třída vzdálenost
1. Magdalena Hubáčková 6.A 3,48
2. Markéta Hrdinová 6.B 3,61
3. Lucie Hertlová 7.A 3,55
4. Patricie Burdová 6.B 3,53
5. Nela Ševčíková 7.B 3,38


skok daleký - mladší chlapci

pořadí jméno žáka třída vzdálenost
1. Martin Polách 7.B 4,32
2. David Matejka 7.B 4,24
3. David Zlínský 6.A 3,89
4. Šimon Nemrava 7.A 3,85
5. Martin Pospíšek 7.A 3,66



kategorie 8. a 9. třídy


běh na 60m - starší dívky

pořadí jméno žáka třída čas
1. Antonie Beníčková 9.A 8,82
2. Anna Gálová 9.A 9,09
3. Adéla Blešová 8.B 9,64
4. Soňa Harantová 8.A 9,70
5. Monika Drückmüllerová 8.B 9,74


běh na 60m - starší chlapci

pořadí jméno žáka třída čas
1. Robert Šimčík 9.A 7,92
2. Adam Penk 9.B 8,20
3. Lukáš Fiurášek 9.B 8,48
4. Martin Polák 8.B 8,76


skok daleký - starší dívky

pořadí jméno žáka třída vzdálenost
1. Anna Gálová 9.A 4,0
2. Nikola Bachanová 8.A 3,56
3. Natálie Malinová 9.B 3,44
4. Soňa Harantová 8.A 3,39
5. Monika Drücmüllerová 8.B 3,33


skok daleký - starší chlapci

pořadí jméno žáka třída vzdálenost
1. Filip Krpal 9.B 5,09
2. Tomáš Gál 9.B 4,49
3. Jan Hanus 9.A 3,89
4. Martin Polák 8.B 3,65
5. Lukáš Dostál 8.B 3,37


běh na 800m - starší dívky

pořadí jméno žáka třída čas
1. Soňa Harantová 8.A 3,10
2. Antonie Beníčková 9.A 3,11
3. Hana Marečková 9.A 3,18
4. Adéla Blešová 8.B 3,35
5. Natálie Malinová 9.B 3,47


běh na 800m - starší chlapci

pořadí jméno žáka třída čas
1. Tomáš Gál 9.B 2,36
2. Michal Křapa 8.A 2,41
3. David Zámrský 8.A 3,00
4. Matouš Pavlík 9.B 3,03
5. Jakub Šimčík 9.A 3,05


vrh koulí - starší dívky

pořadí jméno žáka třída vzdálenost
1. Tereza Kadlčková 8.B 7,88
2. Antonie Beníčková 9.A 7,67
3. Barbora Ilíková 9.A 7,51
4. Nella Šafaříková 8.B 6,67
5. Soňa Havrlantová 8.A 6,61


vrh koulí - starší chlapci

pořadí jméno žáka třída vzdálenost
1. Adam Penk 9.B 11,17
2. Jan Hanus 9.A 10,14
3. Michal Křapa 8.A 9,87
4. Filip Krpal 9.B 9,72
5. Lukáš Fiurášek 9,B 8,50


štafeta


pořadí 6. a 7. ročníků

pořadí třída čas
1. 7.A 39,70
2. 6.B 42,09
3. 6.A 42,83
4. 7.B 43,73


pořadí 8. a 9. ročníků

pořadí třída čas
1. 9.A 37,67
2. 9.B 38,73
3. 8.A 41,13
4. 8.B 41,83


g r a t u l u j e m e




školní atletický pohár 1. stupně

září 2017

Žáci soutěžili v disciplínách běh na 50m, 400m, v hodu kriketovým míčkem a ve skoku dalekém.
Každý přispěl nějakými body do závěrečného hodnocení.



kategorie 2. a 3. třída


běh na 400m - chlapci

pořadí jméno žáka čas
1. Jiří Dohnal 1:25
2. Adam Konečný 1:28
3. Matěj Burda 1:36
4. Marián Boček 1:38
5. Jan Kadlček 1:39



běh na 400m - děvčata

pořadí jméno žáka čas
1. Marie Jelénková 1:38
2. Valerie Krhovská 1:40
3. Emily Sochorcová 1:42
4. Aneta Suchánková 1:47
5. Anna Mitáčková 1:54



kategorie 4. a 5. třída


běh na 400m - chlapci

pořadí jméno žáka čas
1. Daniel Nemrava 1:20
2. Josef Křiváček 1:26
3. Dominik Omelka 1:27
4. Adam Koníček 1:36
5. Tomáš Pančík 1:37



běh na 400m - děvčata

pořadí jméno žáka čas
1. Natálie Žůrová 1:24
2. Lucie Kadlčková 1:27
3. Vanessa Tesaříková 1:31
4. Julie Pospíšková 1:35
5. Sára Čechová 1:37



kategorie 2. a 3. třída


hod kriketovým míčkem - chlapci

pořadí jméno žáka vzdálenost
1. Filip Blaha 26,50
2. David Boček 26,40
3. Marek Šantrůček 22,70
4. Matěj Burda 17:80
5. Jakub Málek 16,70



hod kriketovým míčkem - děvčata

pořadí jméno žáka vzdálenost
1. Natálie Matušová 21,20
2. Karolína Kočí 16,70
3. Veronika Koníčková 13,70
4. Denisa Polášková 12,40
5. Tereza Omelková 12,30
Karolína Šobáňová



kategorie 4. a 5. třída


hod kriketovým míčkem - chlapci

pořadí jméno žáka vzdálenost
1. Michael Podškubka 37,50
2. Ondřej Křižalkovič 32,60
3. Samuel Prajza 23,40
4. Adam Matuška 23,30
5. Michal Sýkora 23,10



hod kriketovým míčkem - děvčata

pořadí jméno žáka vzdálenost
1. Julie Pospíšková 25,90
2. Tereza Barvíková 21,40
3. Vanesa Zlínská 19,60
4. Melanie Juřeníková 17,40
5. Vendula Minaříková 16,90



kategorie 2. a 3. třída


skok daleký - chlapci

pořadí jméno žáka vzdálenost
1. Tobiáš Michalčík 3,20
2. Marián Boček 3,00
3. Marek Šuránek 2,92
4. Daniel Dostál 2,90
5. Adam Konečný 2,80



skok daleký - děvčata

pořadí jméno žáka vzdálenost
1. Marie Jelénková 2,80
2. Aneta Suchánková 2,76
3. Emily Sochorcová 2,62
4. Anna Mitáčková 2,60
5. Liliana Širůčková 2,53



kategorie 4. a 5. třída


skok daleký - chlapci

pořadí jméno žáka vzdálenost
1. Daniel Nemrava 3,80
2. Matouš Beníček 3,28
3. Josef Křiváček 3,15
4. Martin Hrabalík 3,06
5. Jakub Kučera 2,93



skok daleký - děvčata

pořadí jméno žáka vzdálenost
1. Lucie Kadlčková 3,27
2. Kristýna Matoušková 3,03
3. Ella Poláková 3,00
Adéla Miráčková
4. Sofie Laura Pavič 2,94
5. Adéla Miráčková 2,76



kategorie 2. a 3. třída


finále 50m - chlapci

pořadí jméno žáka čas
1. Jiří Dohnal 8,45
2. Tobiáš Michalčík 8,54
3. Daniel Dostál 8,98
4. Filip Blaha 9,20



finále 50m - děvčata

pořadí jméno žáka čas
1. Adéla Ševčíková 9,16
2. Kateřina Dominiková 9,51
3. Liliana Širůčková 9,80
4. Natálie Matušová 9,92



kategorie 4. a 5. třída


finále 50m - chlapci

pořadí jméno žáka čas
1. Václav Kremr 7,70
2. Matěj Pančík 7,80
3. Adam Koníček 8,20
4. Dominik Omelka 8,45



finále 50m - děvčata

pořadí jméno žáka čas
1. Karolína Bojková 7,89
2. Kristýna Matoušková 8,29
3. Julie Pospíšková 8,67
4. Sára Michalková 8,77



g r a t u l u j e m e







atletický čtyřboj "O pohár starosty Uh.Hradiště"

září 2017

Soutěžilo se v krátkém a dlouhém běhu, skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem (vrhu koulí).

V jednotlivcích se nejlépe umístili

Tomáš Gál (9. B) 2. místo a Filip Krpal (9. B) 5. místo

V jejich kategorii - starší žáci startovalo 45 závodníků!


g r a t u l u j e m e



[ domů ]



Copyright © 2006-2018 Základní škola Hluk